Týden knihoven 2023

knihovna

První říjnový týden už tradičně patří knihovnám. Do celostátní akce, kterou každoročně vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky, se opět zapojuje i naše knihovna. A co pro vás připravila?

Týden knihoven 2023

První říjnový týden už tradičně patří knihovnám. Do celostátní akce, kterou každoročně vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky, se opět zapojuje i naše knihovna. A co jsme pro vás připravili?

Čtenářská amnestie
Čtenářům, kteří od úterý 3. 10. do soboty 7. 10. vrátí všechny upomínané knihy nebo jiné dokumenty, bude prominuta pokuta za jejich pozdní vrácení.

Prodej vyřazených knih
Od úterý 3. 10. do pátku 6. 10. od 8.30 do 18 hodin bude probíhat ve vestibulu knihovny prodej vyřazených knih.

Odpolední čtení s Vendulkou
V úterý 3. 10. od 15 hodin. Čtení je určeno pro děti od 4 do 7 let.

Pacičkování
Speciální program v rámci projektu S knížkou do života (Bookstart) pro rodiče s dětmi do 4 let je připraven každou středu od 8.30 a od 10 hodin. Pravidelnou náplní je tvoření pro nejmenší děti a jejich rodiče. Na tuto akci je třeba se přihlásit. Veškeré informace naleznete na webových stránkách nebo přímo v knihovně.

Tak trochu jiné kadeřnictví
Ve čtvrtek 5. 10. od 17 hodin. Beseda s kadeřnicí Pavlínou Kličkovou na téma přírodní kosmetika a péče o vlasy.

Ester Stará
V pátek 6. 10. od 17 hodin. Seminář pro dospělé – rodiče, pedagogy, knihovníky, ve kterém představí své knihy a možnosti, jak s nimi pracovat.

Těší se na vás vaše Městská knihovna Chrudim.

Zodpovídá: Aleš Prokopec
Vytvořeno / změněno: 25. 9. 2023 / 26. 9. 2023