Komise a jejich členové

Komise bytová a pro řešení problematiky nebytových prostor

FunkceČlen
PředsedaKleprlíková Eva
Teplá Radka
Musilová Helena
Diblík Ivo
Jebavá Simona
Matějka Zdeněk
Čechlovská Zuzana
Krejčík Petr
Jeníčková Ilona

Kulturní komise

FunkceČlen
PředsedaKomárková Marika
Herbst Richard
Bleha Adam
Vodák Daniel
Habartová Klára
Havlíková Olga
Fišer Roman
Kudrnáčová Kristýna
Skřepský Jakub
Štumpf Libor
Jánská Kateřina
Kašparová Alena
Čermáková Jitka
Dytrt Martin

Komise pro rozvoj sportu

FunkceČlen
PředsedaVondráček Tomáš
Michálek Lukáš
Pochobradský Jiří
Soukup Miloš
Vladyka Petr
Čech Luboš
Mach Tomáš
Koubová Krčová Šárka
Vojtěchovský Petr
Šubrt Jiří
Kopecký Tomáš
Krátký Vladimír ml.
Soudek Jan
Ondřej Bartůšek
Resler Jan

Komise pro sportovní dotace a profesionální sport

FunkceČlen
PředsedaVodák Daniel
Pavlík Vladimír
Meduna Vilém
Havlík Filip
Jonášová Vladimíra
Formánek Zdeněk
Linhart Tomáš
Soudek Jan
Krayzel Lukáš
Filip Kasal
Thaddeus Rejl
Resler Jan
Kopecký Tomáš

Komise školská, pro výchovu a vzdělávání

FunkceČlen
PředsedaSommersová Tereza
Krajánková Kristýna
Sládek Karel
Jahnický Erik
Herbst Richard
Vagenknechtová Miroslava
Malá Lenka
Cermanová Libuše
Bělohlávek Ivan
Bečková Aneta
Vtípilová Soňa
Pavlíková Michaela

Komise sociálních věcí

FunkceČlen
PředsedaMorávková Pavla
Šormová Olga
Macela Miloslav
Doležalová Věra
Botošová Petronella
Nováková Elena
Jeníčková Ilona
Darmovzalová Hana
Marešová Iveta
Sládková Eva
Hradec jiří
Kopecký Michal

Komise pro zdravotnictví

FunkceČlen
Předseda
Michálek Lukáš
Rýdlová Iva
Šormová Olga
Hradec Jiří
Sládek Karel
Michal Petr
Langr Vojtěch
Kasal David
Vondráček Tomáš
Slavíková Iva
Haase Jan
Kopecký Michal
Botošová Petronella
Dvořáková Petra

Komise historická a letopisecká

FunkceČlen
PředsedaKobetič Pavel
Klasová Simona
Řezníček Petr
Skřepská Jaromíra
Starý Pavel
Březina Jiří
Pavlík Tomáš
Frolík Jan
Boček Petr
Lánská Veronika

Komise rozvoje a výstavby města

FunkceČlen
PředsedaZávodný Lukáš
Pochobradský Jiří
Kučera Tomáš
Novák Petr
Kočí Zdeněk
Juliš Jiří
Pleskot Lukáš
Koubová Krčová Šárka
Diblík Ivo
Dosoudil Vladimír

Komise dopravní

FunkceČlen
PředsedaMatras Tomáš
Brabec Michal
Točoň Marek
Nevlída Jan
Hradec Jiří
Pavlík Miroslav
Němec Alexandr
Snětina Pavel
Novotná Horáková Nikola

Komise životního prostředí

FunkceČlen
PředsedaHlavatý Jiří
Jebavá Simona
Doucek Jan
Gutzerová Naděžda
Starý Pavel
Hellinger Roman
Schwarz Tibor
Vacková Silvie
Vodák Daniel
Moučka Jaroslav
Jánská Kateřina

Komise pro občanské záležitosti

FunkceČlen
PředsedaŠormová Olga
Holíková Pavla
Beranová Zdeňka
Trunečková Šárka
Teplá Radka
Andrýsková Jana
Ptáčková Jaroslava
Jeníčková Monika
Víšková Denisa
Březinová Alena
Jiráčková Marie

Komise pro bezpečnost města a pro prevenci kriminality

FunkceČlen
PředsedaMeduna Vilém
Novotný Filip
Michálek Lukáš
Pátek Tomáš
Novotný Jaromír
Šorm Miroslav
Čech Jiří
Marková Zdeňka
Zdražil Michal
Alexa Richard
Lebduška Daniel
Kábelová Lenka

Komise pro zahraniční vztahy a cestovní ruch

FunkceČlen
PředsedaDoucek Jan
Člen  Thaddeus Rejl
Břetislav Oliva
Čermáková Jitka
Habartová Klára
Svoboda Nick
Libor Štumpf
Schwarz Tibor
Krajánková Kristýna

Komise Zdravého města a místní Agendy 21

FunkceČlen
PředsedaTrunečková Šárka
ČlenDoucek Jan
Dytrt Martin
Hrochová Zdena
Janovská Soňa
Mrózková Kateřina
Příhoda Vratislav
Sedláková Lenka
Pochobradská Radka
 Klimek Martin
Stehlíková Jana
Luptáková Hana
Černá Marcela
Roušarová Iva